EVDEN EVE NAKLİYAT

Sevgili müşterilerimiz artık nakliyat, şirketimiz ve değerli çalışanlarımız ile çok çok kolay, artık eşyalarıma bişey olur mu? Yada annenizin yeni aldığı vazo kırılır mı? Eşyam kaybolur mu? Bu düşünülerin hepsini bir kalemde yıkmak için varız. Çünkü biz kalite ve güvenin tek adresiyiz.       Evden eve nakliyat bu düşünceyle birleşti, siz saygın kişilere hizmet vermek için el uzattı. 

Evden eve nakliyat prensibimiz, ilk önce siz müşterilerimizin memnuniyetinden geçer. Daha sonra iş ve çalışma gerçekleşir. Bu program çerçevesinde her zaman sizlere hizmet düşünülür. Eşyalarınızı her daim, korumaya yönelik çalışırız. Siz yanıbaşımızda olmasanızda, biz var sayıp bu titizliğe dikkat ederiz. Daha sonra yükleme işlemlerimiz veya indirme işlemlerimiz çok hassas ve dikkatlice yapılır. Çalışan ekibimiz bu konu üzerinde uzman ve iş üstünlüğü olan kişilerdir. Sizleri asla yarı yolda bırakmaz. Sizlerin düşünceleriniz ve fikirleriniz önceden alınır. Bu fikirler doğrultusunda hareket edilerek sizlere hizmet sunulur. Eşyalarınız paketlenme sistemi ile taşınır. Hassas ve değerli eşyalarınız için, sizlere daha ayrıcalıklar her daim sunulur. Kırılma veya zarar asla yaşayamazsınız. Bu zorluklarda, siz müşterilerimizin şikayeti her zaman birinci plandadır.

Evden eve nakliyat hizmetimiz, tam zamanında yapılır. Gün ve saat biz şirketimiz açısından hiç önemli değildir. Özel araçlarımız bir telefon kadar yakınınızdadır. Yeterki siz bizleri arayın ve eşyalarınızı taşımamızı isteyin gerisi oldukça kolay ve basit olduğunu göreceksiniz. Her daim müşteri memnuniyeti, evden eve nakliyatta biz şirketimiz adına önemlidir.